Ne Yediğini Göster, Kim Olduğunu Söyleyeyim

Ne Yediğini Göster, Kim Olduğunu Söyleyeyim

Nil Madi Hakkında

Robert Kolej sonrası Koç Üniversitesi’nde Psikoloji ve İşletme bölümlerinde çift ana dal yaparak lisans eğitimini tamamlamıştır. Beykoz Üniversitesi’nde İş ve Örgüt Psikolojisi yüksek lisansına devam etmektedir.

Bankacılık sektöründe, İnsan Kaynakları Stratejik Planlama biriminde işe alım ve kariyer yönetimi proje ve araçlarının geliştirilmesinden sorumlu olarak çalışmıştır, İK iş geliştirme projelerine liderlik yapmıştır.

Bankacılık sektöründeki deneyimi sonrası, özel bir danışmanlık şirketinde otomotiv, nükleer enerji, yapı, kimya ve elektronik sektörlerindeki lider şirketler için insan kaynakları ve işe alım proje yöneticiliği yapmıştır.

2009 yılından itibaren ortağı olduğu Altis Danışmanlık’ta Ocak 2016 itibariyle, bireylerin ve kurumların potansiyellerini artırmaya yönelik danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Hobisini çalışma alanı ile birleştirerek “PsikoloGurme” isimli kişisel markasını oluşturmuştur. GıdaTürk, Sabah ve Posta gazete ve dergilerinde psikoloji ve gastronomiyi buluşturan yazıları ile köşe yazarlığı yapmaktadır. Yemek tercihleri ile kişilik özellikleri arasındaki ilişki ilgi alanıdır. Bu konuda literatür araştırmaları yapmakta, seminerler vermeye devam etmektedir.

Özet
Bizi biz yapan nedir? Seçimlerimiz, tercihlerimiz, davranışlarımız. Tabağımıza aldığımız yiyecekler de bizim seçimlerimiz ve tercihlerimizdir. Peki, tabağımıza aldığımız şeyler kişiliğimiz hakkında bize nasıl ipuçları veriyor?

Açık büfeye gittiğinizde tabağına neler alırsınız? Baharatlı yiyecekler? Hamurlu? Şekerli? Sebze? Meyve? Yemeğinizi hızlı mı yersiniz? Yavaş mı? Tek başınıza mı? Bu atölyede, hep birlikte sofraya oturacağız ve yiyecek seçimindeki belirleyicilerden “kişilik” faktörünü konuşacağız. Yemek tercihleri ile kişilik arasındaki ilişkiyi değerlendireceğiz. Sürprizlerle ve ikramlar ile keyifli bir atölye bizleri bekliyor.

İçerik
Misafirle iletişim ve pazarlama aracı olarak psikolojinin kullanımı.

Kimler Katılmalı
Müşterilerinin kişilikleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen restaurant/cafe sahipleri, Gastronomi Öğrencileri, Kendini Tanımak İsteyen Herkes

Workshop Süresi
4 Saat

etyer: Nişantaşı Üniversitesi Neotech Kampüs, Maslak

tarih: 12 Şubat 2020 Çarşamba

saat:13:00-17:00

biletsec

oturma
* vergiler

organizator

GASCONFAIR


Bunlar da İlgini Çekebilir!

12-13 Şubat 2020 Çarşamba - Istanbul

Ekşi Mayalı Ekmek Yapımı

Ekmeğe ilgi ve sevgi duyan herkes bu atölye çalışmasında yer almalı.
13-14 Şubat 2020 Perşembe - Istanbul

Asia Chai Art

Çay ritüellerini ve kültürüne ilgisi olan herkesi bu çalışmaya davet ediyoruz.
12 Şubat 2020 Çarşamba - Istanbul

Ne Yediğini Göster, Kim Olduğunu Söyleyeyim

Misafirle iletişim ve pazarlama aracı olarak psikolojinin kullanımı.