Mersin Uçak Bileti

Mersin Uçak Bileti

Eski adı İçel olan Mersin, Akdeniz bölgesine bağlı bir liman kentidir. Mersin ili, Türkiye’nin en kalabalık 10. ilidir. Mersin’e en yakın havaalanı Adana Şakirpaşa Havalimanı’dır. Mersin uçak bileti alarak gelirken kullanılacak en uygun havalimanı Adana Şakirpaşa Havalimanı’dır.

Kısaltması "ADA" olan Adana Havalimanı, Çukurova bölgesinde bulunmaktadır. Adana Şakirpaşa Havalimanı Osmaniye, Mersin ve Hatay gibi şehirlere hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Adana Şakirpaşa Havalimanında iç hat ve dış hat uçuşları olup, 2019 yılında iç hatta toplam 4.306.031 yolcu, dış hatta toplamda 751.757 yolcu, toplam 5.057.788 yolcu taşınmıştır. Adana Havalimanına gelirken Türkiye’de bulunan Türk Hava Yolları (THY), Pegasus (PGS), Onur Air, Atlas Global, Sunexpress gibi firmalar kullanılabilir. Bu firmaların internet siteleri FLYPGS, THY, gibi sitelerdir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan Mersin’e Nasıl Gidilir?


Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan Mersin’e gitmek için Havaş servisleri kullanılabilir. Adana - Mersin arasını yaklaşık 1 saat 30 dakikada giden Havaş servislerinin ücreti 22 TL’dir. Havaş servisleri ile ister Tarsus’a, ister Mersin Forum’a, isterseniz de Mersin Sayapark’a gidebilirsiniz.

Adana Mersin Havaş Servis Saatleri her uçuşa göre ayarlanmaktadır.

Place of Event: Adana Şakirpaşa Havalimanı

Date: -

Hour:-

Ticket Options

No Seating Order


Event Organizer


Bunlar da İlgini Çekebilir!