Mersin Yat Turu

Mersin Yat Turu

Mersin Yat Turu
Cömert Yatçılık olarak, sizlere benzersiz deniz maceraları ve keyifle hatırlanacak anılar sunuyoruz. Her sabah saat 10:00'da Taşucu Limanı'ndan kalkış yapan teknelerimiz, Boğsak Adası, Barbaros Koyu, Dana Adası ve özel mola noktaları gibi doğal güzelliklerle dolu rotalarda unutulmaz deniz turları düzenlemektedir. Turlarımız saat 17:00'de sona ermekte olup, Mersin'den servis imkânımız bulunmaktadır.Taşucu Cömert Yatçılık olarak, Fırında Tavuk & Makarna ve Salata menüsüne ek olarak taze mevsim meyveleriyle de fark yaratıyoruz. Ayrıca, sıcak ve soğuk içecek seçenekleri sunan barımızdan tur boyunca dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Cömert Yatçılık olarak, deniz tutkunlarına eşsiz anılar ve olağanüstü deniz maceraları yaşatmayı hedefliyoruz. Siz de bizimle birlikte denizin tadını çıkarın ve unutulmaz bir serüvene yelken açın!

En kaliteli hizmeti veren Cömert Yatçılık; Özel yatlarıyla Taşucu Yat Turu firmaları arasında en meşhuru ve kapasitesi en büyük olanıdır. 18 - 27 metre arası değişen büyüklükteki tekneler ile Mersin’in koylarında yüzme keyfine doyamayacaksınız.

Önemli Bilgilendirme: 0-5 yaş arası çocuklar için turumuz ücretsiz olup, ek yemek talep edilirse ücretlendirme yapılacaktır. 5-9 yaş arası çocuklar %50 indirimli, 10 yaş ve üzeri yolcular ise tam ücretle katılabilirler.

Taşucu Tekne Turu Fiyatları

Place of Event: Taşucu / Silifke / Mersin

Date: Rezervasyon - Rezervasyon

Ticket Options

No Seating Order


Event Organizer

Taşucu Cömert Yatçılık


Bunlar da İlgini Çekebilir!