u.nite presents : backyard meetings

u.nite presents : backyard meetings

01.02. Cumartesi günü backyard.mersin ekibi olarak #backyardmeetings kapsamında Istanbul ve Izmir’ den dostlarimizla ilk kez arz- ı endam ediyor olacağız.

Müzik ise emin ellerde.
Sınırlı kapasite. Geç kalmayın !

Schnell Schnell:
Dogu Civicik ve Ozan Korkmaz tarafından kurulan dinamit duo Schnell Schnell, prodüksiyonları ve Radio FG'deki radyo programları "Schnell Schnell Radio Show" ile lokal sahnede adlarını kısa sürede duyurdular. İzmir ve İstanbul’ daki performanslarında bizleri her defasında mest eden ikili 1 Şubat Cumartesi gecesi backyard.mersin & u.nite sunumu ile bizlerle.

Bayram Ozcan:
Geride bıraktığımız yaz sezonu süresince Çeşme’ de SOMMER KLEIN’ da keyifle dinlediğimiz Özcan; House, Deep House, minimal tarzda seçkileriyle performanslarına yön vermektedir .Black Coffee, H.O.S.H, Matthias Meyer, Jimi Jules, Kerala Dust gibi isimlerle de aynı sahneyi paylaşmış olan Özcan, güncel olarak Soul Revue ve KLEIN markalarındaki görevine devam etmektedir.

Veyse Ariz:
Hepimizin yakından tanıdığı, sehirdeki gece hayatının demirbaşlarından olan Veysel geceye özel soundlarıyla bizimle beraber.

Ege Kalkan: İzmir’ in son dönem yetiştirdiği , şahsına münhasır tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Ege , backyard.mersin sunumu ile bizlerle.

Place of Event: Anita Bar Mersin

Date: 01 Şubat 2020 Cumartesi

Hour:17:00

Ticket Options

No Seating Order

Sold OutThank You for the Great Interest

Event Organizer

Backyard Music & Art


Bunlar da İlgini Çekebilir!